Szukaj połączeń lotniczych

W okienka wyszukiwarki należy wpisać kraj lub miasto z którego szukamy połączeń oraz miejsce docelowe. W trakcie wpisywania, będą się pojawiać podpowiedzi ułatwiające pisownię. Po naciśnięciu przycisku: pokaż loty, otrzymamy wykaz dostępnych lotów wraz z cenami połączeń.
Z dodatkowych opcji można wybrać innego przewoźnika lub sprecyzować, czy szukamy połączeń bezpośrednich czy z przesiadką.

Aplikacja czasowo wyłaczona, zapraszamy wkrótce.

Sprawdź, czy jest połączenie.

Interfejs graficzny umożliwia szybkie sprawdzenie wszystkich połączeń miedzy wybranymi lotniskami. Domyślnie jako punkt początkowy, zaznaczone jest lotnisko w Warszawie. Wszystkie inne punkty oznaczają miejsca do których możliwe są połączenia z tego lotniska.
Kropki w kolorze zielonym, oznaczają połączenia bezpośrednie, a w kolorze pomarańczowym połączenie z przesiadką.
Aby sprawdzić połączenia z innego lotniska, należy nacisnąć ZRESETUJ i wskazać punkt początkowy i końcowy.
Gdy połączenie zostanie narysowane, przycisk SZUKAJ pokaże nam dokładne informacje o dostępnych lotach na tej trasie.

Uwagi.

ane o połączeniach i związane z tym informacje dostarcza firma Skyscanner. Autorzy serwisu www.wypoczynek.turystyka.pl nie biorą żadnej odpowiedzialności za wiarygodność tych danych. Należy je koniecznie zweryfikować u wybranego przewoźnika. W szczególności należy sprawdzić, czy podane ceny biletów uwzględniają wszystkie koszty przelotu jak opłaty lotniskowe, obsługa, dojazd itp.