Wyszukiwarka tanich lotów

    Wyszukiwarka lotów to przydatne narzędzie ułatwiające zaplanowanie podróży i wybór najtańszego przewoźnika. Można tu sprawdzić czy między dowolnie wybranymi miejscami istnieją połączenia, czy na trasie lotu konieczna jest przesiadka oraz wybrać najlepsze linie lotnicze.
Z aplikacji można korzystać z interfejsu graficznego, gdzie wskazuje się wybrane lotniska na mapie Europy i sprawdza się jakie linie obsługują te połączenia. Można też w pierwszym interfejsie wpisać bezpośrednio miejsce początkowe i końcowe i w wyniku wyszukiwania otrzymać wykaz możliwych połączeń. Oba interfejsy są konfigurowalne, ułatwiają precyzyjne wyszukiwanie potrzebnych połączeń.

Szukaj połączeń lotniczych

 W okienka wyszukiwarki należy wpisać kraj lub miasto z którego szukamy połączeń oraz miejsce docelowe. W trakcie wpisywania, będą się pojawiać podpowiedzi ułatwiające pisownię. Po naciśnięciu przycisku: pokaż loty, otrzymamy wykaz dostępnych lotów wraz z cenami połączeń.
Z dodatkowych opcji można wybrać innego przewoźnika lub sprecyzować, czy szukamy połączeń bezpośrednich czy z przesiadką.

Sprawdź, czy jest połączenie.

 Interfejs graficzny umożliwia szybkie sprawdzenie wszystkich połączeń miedzy wybranymi lotniskami. Domyślnie jako punkt początkowy, zaznaczone jest lotnisko w Warszawie. Wszystkie inne punkty oznaczają miejsca do których możliwe są połączenia z tego lotniska.
Kropki w kolorze zielonym, oznaczają połączenia bezpośrednie, a w kolorze pomarańczowym połączenie z przesiadką.
Aby sprawdzić połączenia z innego lotniska, należy nacisnąć ZRESETUJ i wskazać punkt początkowy i końcowy.
Gdy połączenie zostanie narysowane, przycisk SZUKAJ pokaże nam dokładne informacje o dostępnych lotach na tej trasie.

Uwagi

 Dane o połączeniach i związane z tym informacje dostarcza firma Skyscanner. Autorzy serwisu www.wypoczynek.turystyka.pl nie biorą żadnej odpowiedzialności za wiarygodność tych danych. Należy je koniecznie zweryfikować u wybranego przewoźnika. W szczególności należy sprawdzić, czy podane ceny biletów uwzględniają wszystkie koszty przelotu jak opłaty lotniskowe, obsługa, dojazd itp.    Copyright: © www.wypoczynek.turystyka.pl | o stronie