Bezpłatne strony na naszym serwerze.

Serwis www.wypoczynek,turystyka.pl oferuje bezpłatne strony-wizytówki dla firm i osób prywatnych prowadzących działalność usługowo-turystyczną.
Statystycznie 80% klientów szuka ofert wypoczynku za pośrednictwem Internetu, posiadacze własnych stron internetowych mają okazję lepiej zaprezentować swoją ofertę i zyskać więcej klientów. Na własnej stronie można zamieścić dokładny opis i wiele szczegółów oferowanych usług oraz zaprezentować swój obiekt turystyczny na zdjęciach.
Aby założyć u nas stronę nie trzeba za nic płacić, nie musisz się znać na HTMLu i innych sprawach technicznych. Wystarczy przesłać nam szczegóły oferty i zdjęcia, a my sami przygotujemy ładną stronę dla Twojej firmy.
Strona będzie zamieszczona w naszej domenie, więc będzie miała przyjazny adres w formacie: www.wypoczynek.turystyka.pl/twoja_nazwa .
Oferta usług turystycznych powinna być bardzo dokładna, obowiązkowo musi zawierać:

  • Nazwę firmy lub imię i nazwisko właściciela.
  • Dokładny adres: województwo, miejscowość, numer lokalu
  • Kontakt: np. nr. telefonu, adres email
  • Opis obiektu turystycznego lub kwater
  • Warunki korzystania z oferty, np. szacunkowe ceny
  • Opis walorów turystycznych miejsca wypoczynku i innych atrakcji.
  • Szczegółowy opis oferty usług
  • Zdjęcie obiektu turystycznego lub kilka zdjęć do dodatkowej galerii

Strona będzie wizytówką Twojej firmy, dlatego zadbaj aby opis oferty był dokładny. Zgłoszenia niestaranne i krótkie nie będą realizowane.
Opisy nie powinny być kopiowane z innych stron, bo Google rozpoznaje duplikaty i nie indeksuje takich stron.
Wymagane jest aby właściciel wizytówki zgłaszający do nas swoją firmę sam zadbał o popularyzację strony. Bez tego strona nie będzie dla nikogo widoczna.
Aby zyskać dużą oglądalność trzeba dodać link swojej strony-wizytówki na innych stronach. Najprościej i bezpłatnie można to zrobić dopisując ją do katalogów i bezpłatnych ogłoszeń. Strona do której nie będzie linków zwrotnych nie będzie widoczna w Internecie, więc nie będzie utrzymywana na naszym serwerze.
Jeśli posiadasz już własną stronę internetową, a chcesz założyć u nas nową z linkiem zwrotnym do swojej poprzedniej, wtedy dodatkowo na swojej stronie musisz umieścić link do naszego serwisu. Gotowy kod można pobrać ze strony: Link do nas.
Administracja zastrzega sobie prawo do umieszczenia w stopce strony linku do naszego serwisu lub innej reklamy, które jednak nie będą wpływały na estetykę strony i nie będą zasłaniały Państwa strony.
 

Zobacz przykład strony testowa

Linki do stron będą umieszczane w - katalogu >>