Strona za darmo dla Twojej firmy

To jest szablon strony którą bezpłatnie możesz założyć na naszym serwerze. Jest to oferta dla posiadaczy obiektów turystycznych: domków, kwater prywatnych, wolnych pokoi i gospodarstw agroturystycznych. Szczegóły ofery są na stronie: http://wypoczynek.turystyka.pl/
Skontaktuj się z administratorem to założy Ci taka stronę: email :    
Tekst poniżej jest tylko przykładowy, wszystko zostanie dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Bacówka - Pod Bereśnikiem

Bacówka położona jest pod Bereśnikiem (843 m n.p.m.), w Beskidzie Sądeckim, w paśmie Radziejowej. Dzięki ustawieniu na odkrytym południowym stoku, można podziwiać widok na położoną w dolinie Szczawnicę, a także panoramę Pienin i dalej widok na Magurę Spiską oraz Tatry Wysokie. Jest to miejsce, z którego można oglądać zarówno wschód, jak i zachód słońca.
Bereśnik stanowi doskonałą bazę wypadową do wycieczek w Beskidy i Pieniny. Ponieważ położone jest niedaleko Szczawnicy (wyjście zajmuje ok. 40 minut), planując weekendowy wyjazd można tu przyjechać w piątek wieczorem, aby całą sobotę spędzić już w górach.

 

 

Czym chata - Noclegi...

Dom dysponuje 40 miejscami noclegowymi, w pokojach 2-, 3-, 4-, 7- oraz 8-osobowych. Pokoje mają swoje nazwy: "Dzwonkówka" i "Jarmutka" pochodzą od nazw okolicznych szczytów, a "Wozownia" - od funkcji, jaką kiedyś pełniła. Jest też nieco frywolny, choć równie przytulny "Zbereśnik".
Dodatkowo istnieje możliwość rozbicia namiotów koło schroniska.
Przychodząc do nas nie musicie obawiać się niewygód, jakie kiedyś były związane z nocowaniem w górskich schroniskach. Nowa instalacja grzewcza i szczelne okna zapewniają właściwą temperaturę, a sanitariaty i prysznice z ciepłą wodą dostępne są oczywiście o dowolnej porze. Wędrowców docierających pod Bereśnik przyjmuje się tu bez względu na porę dnia i nocy.

Na wycieczkę - Trzy Korony i Sokolica...

Najbardziej malownicza i dlatego najbardziej popularna trasa wycieczkowa w Pieninach. Z eksponowanego zbocza Sokolicy można podziwiać widok na przełom Dunajca, a z platformy widokowej na Trzech Koronach - panorama od Beskidu Sądeckiego po Tatry.